...

İnsan Kaynakları Politikamız


• Çalışanlarımıza eşit yaklaşım sergilenmesi

• Çalışanlarımızın yeteneklerini ve kendisini geliştirebileceği işlere yönlendirilimesi

• Çalışanlarımızı firmanın bir parçası olarak görülmesi

• Emeğe saygı duyar, her personele hak ettiği değerin verilmesi

• Motivasyon eksikliğini gidermek için çalışmalar düzenlemesi

• Çalışanlarla sosyal bağların kurulmasının desteklenmesi

• Çalışmaların takip edilerek, başarıların takdir edilmesi

• Sürekli koordineli ve iletişim ağlarını kullanarak çalışması

Çalışan Profilimiz


Açık görüşlü: Niğsac grup bünyesinde çalışan personellerin, bilgi, görüş, öneri, talep ve şikayetlerini hiçbir baskı altında kalmadan ilgilibirime, amirine veya yönetimle paylaşabilmektedir.

Organize Olabilmek: Çalışan personellerimizin birlik ve beraberlik içinde organizasyonel bütünlüğümüzü koruyabilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti: Niğsac Grup bünyesindeki personeller, güleryüzlü ve kaliteli hizmet sunarak odağına “Müşteri Memnuniyetini” ilke edinmektedir.

Planlama: Niğsac Grup Çalışanları çalışmalarını günlük, haftalık, aylık ve yıllık belirledikleri rota dahilinde sağlam adımlarla ilerlemekte ve istenilenin üstünde bir sonuç elde etmek için planlamalarına incebir hassasiyetle çalışmaktadırlar.

Karar alma ve uygulama: Niğsac grup çalışanları karar verme aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak firma prensiplerinden taviz vermeyecek şekilde karşılıklı istişare ile karar almaktadır. Alınan kararlar şirketin prensibi olarak kabul edilir ve ivedilikle uygulamaya koyulmaktadır.

Gelişime ve değişime açık olma: Niğsac grup personelleri piyasanın gerekliliklerini sürekli araştıran, ürün çeşitliliğini müşteri isteğine göre her geçen gün artıran ve geliştiren yapıya hakimdir.

Çalışma İmkânlarımızdan faydalanma


Açıkgörüşlü, takım çalışmasına istekli, müşteri memnuniyetini odak noktası kabul etmiş, belirli strateji ve planların parçası olmak isteyen, eğitime gelişime ve değişime açık olan, karar alma sürecinde araştırmacı kimliği ile ön planda olan ve Niğsac Grup firmasının bir parçası olmak isteyen bireylere bu fırsatı sunmaya hazırız.

Niğsac Grup ailesine katılmak için info@nigsac.com adresine özgeçmişinizi bırakarak başvuru yapabilirsiniz.